הובי ניטרו

כשאמינות, מקצועיות ואיכות נפגשים
עם שירות אישי ומחיר ללא תחרות.

חברת הובי ניטרו (HOBBY NITRO) נוסדה בשנת 1998 ע״י המנכ״ל אלון שלו . ממוקמת במרכז הארץ כ- 15 דקות מתל אביב ברחוב הסדנא 3 א.ת רעננה.

החברה עוסקת בשתי תחומים עיקריים : אופניים חשמליים ותחביבים בשלט רחוק.

לחברתנו ארבעה צוותים שונים : צוות עתיר נסיון במחלקת מכירות אשר נותן את מירב הפתרונות האידיאלים עד לצרכים הכי קטנים של הלקוח  , צוות טכנאי מכונות וחשמל בעל נסיון רב למחלקת תיקונים עד לרמת הפרט הקטן, צוות הנדסאים משולב עם טכנאים ומהנדסאים למחלקת שיפורים אשר מביא אותנו לפיתוח וקידום התחומים העקריים של החברה ,מהנדס חשמל ואלקטרוניקה במחלקת הפיתוח שדואג לייצר את הטכנולגיה החדשה במחלקה זו נתמך ע״י הנדסאי מכונות תעופה לפרוייקטים השונים  .

חזון החברה 

אנחנו בהובי ניטרו דואגים להוציא את הלקוח תמיד מרוצה עם חיוך.הובי ניטרו הוא הבית החם של כולם פינת הקפה שלנו פתוחה לכלל הלקוחות ממטולה שבצפון עד אילת שבדרום.

אין הבדלה בין גזע דת או מין כולם אצלנו שווים .אנחנו נתחייב למחירים ללא תחרות. ניתן את השירות ברמה הגבוהה ביותר גם עם לוח הזמנים צפוף שלנו .נספק תיקון עד 14 ימי עבודה כמחוייב בחוק . 

ערכים

ערכים הינם הדברים אשר החברה מאמינה בהם ,הם מכוונים את התנהגותה והחלטותיה אשר תומכים בחזון שלה. כל עובד בחברה מכיר ועובד לפי חזון החברה .הצוות שנבחר בהובי ניטרו עובר בחינות ומבדקי פתע לצורך שיפור ושימור האיכות . 

יעדים אסטרטגים

עד לסוף הקודמת סיפקה שירות ליותר מעשרות אלפי לקוחות ברמת הדיוק ואיכות הטיפול . הגדלת מספר הלקוחות פי 2 משנה קודמת. שימור עבודה מול יבואנים , ספקים וחנויות . פיתוח מוצרים חדשים ופתרונות לתחום הירוק . 

מעוניינים במידע נוסף ? השאירו פרטים בצור קשר או צלצלו 0545978586 

חבר ותיק  לוגו

אנחנו כאן בשבילך, צור קשר ונשמח לעזור לך בכל שאלה!

 

© כל הזכויות שמורות להובי ניטרו  - אין לקחת או להעתיק שום תוכן או תמונה ללא אישור בכתב.