איך לבנות תכנית לבניית כושר קרבי

איך לבנות תכנית לבניית כושר קרבי שמשלבת רכיבה על אופניים?

הגיע הרגע בו החלטתם שאתם מעוניינים להתגייס לאחד החיילות הקרביים? אינכם היחידים! מה אתם צריכים עשות על מנת לגרום לכך שהסיכויים שלכם להתקבל ליחידה זו או אחרת יהיו גבוהים ? להירשם אל קבוצת כושר קרבי, להקפיד על התמדה בפעילות ולאכול נכון. במאמר זה נספק לכם את מידע אודות החשיבות של פעילות על אופניים במסגרת תכנית הכושר הקרבי. הבה נתחיל..

יתרונות רכיבה על אופניים – חשוב לדעת!

  • חיזוק השרירים – רכיבה על אופניים תוביל אתכם לחיזוק של שרירים רבים בגוף. שרירים בהם אינכם משתמשים בפעילויות גופניות נוספות. בנוסף, רכיבה ספורטיבית קבועה תוביל לאחוזי שומן נמוכים ומסת שריר יפה.
  • אירובי – או במילים אחרות סיבולת לב וריאות. פעילות אירובית מפחיתה סיכוני כולסטרול גבוה, לחץ דם גבוה, סכרת ושומנים בדם.
  • ירידה במשקל – מלבד חיזוק השרירים והעובדה שרכיבה על אופניים עוזרת בפיתוח סיבולת לב ריאה ומרחיקה מחלות הרסניות בעתיד, פעילות זאת שורפת קלוריות רבות ולכן באם משטר התזונה שלכם נכון, תראו מהר מאוד כיצד הגוף שלכם מתעצב ושומנים לא חיוניים מתחילים לרדת. 
  • הפחתת עומס – כיוון שפעולת הרכיבה נעשית בישיבה, קיים פחות עומס על מערכות הגוף וכך אתם גם פחות חשופים לנזקים הנובעים מעומס משקל על הרגליים, ברכים ומפרקים נוספים בגוף. 

 

תכנית כושר קרבי המשלבת אופניים

ראשית כל חשוב לנו לציין שניתן להשתמש בכל סוג של אופניים על מנת ליהנות מהיתרונות אותם רשמנו בפניכם בפסקה הקודמת. יש לכם אפשרות להירשם למכון כושר ולתרגל פעילות על אופני כושר או להחליט לקנות אופני כושר על מנת לתרגל בבית. אפשרות נוספת היא לרכוש אופניים רגילות בהם תוכלו להשתמש בכדי להתנייד לכל מקום במקום מגוריכם.

חשוב לנו לציין שאם אתם מעוניינים ליהנות מכל היתרונות, כלומר גם מהאפשרות של ההתניידות המהירה וגם מהאפשרות של פעילות גופנית, תוכלו לרכוש אופניים חשמליים ולבחור לדווש בעת הפעילות הגופנית המאומצת. מה לגבי תכנית כושר קרבי? תכנית הכושר הקרבי שלכם צריכה לכלול תרגילים אירוביים, תרגילי גמישות ותרגילי חיזוק מסת שריר.

בין התרגילים החשובים אותם יש לכלול בבניית תכנית כושר קרבי: כפיפות בטן, ריצה ורכיבה על אופניים בעצימות הדרגתית. הי התוכנית המתאימה לדרגת הכושר שלכם? 

כיצד מגדילים בהדרגה את העומסים? מהו הדופק אליו צריך להגיע על  מנת שהפעילות תהיה אפקטיבית? מהי התזונה הנכונה? בכדי להיות בטוחים שהאימון שלכם אכן אפקטיבי חשוב שתפנו אל מדריך כושר קרבי שיבנה עבורכם תכנית כושר קרבי בהתאמה אישית. בהצלחה!

לעוד  מידע כנסו ללינק מרכז המידע האדום. 

  חזרה למרכז המידע !

 

אנחנו כאן בשבילך, צור קשר ונשמח לעזור לך בכל שאלה!

 

© כל הזכויות שמורות להובי ניטרו  - אין לקחת או להעתיק שום תוכן או תמונה ללא אישור בכתב.